Gruvön 2015 - Albin Liljestrand

2,600 SEK

Titel: Gruvön 2015 Teknik: Giclée Storlek: B55xH38 Upplaga: 30 Numrerad / Signerad Edition Galleri Bergman Alltid fri frakt
2,600 SEK

Sålda föremål

Nero Plastica L.A.
Såld

Nero Plastica L.A.

Slutpris
91,713,656 SEK

Speak, Birdman
Såld

Speak, Birdman

Slutpris
59,257,869 SEK

Untitled
Såld

Untitled

Slutpris
51,945,300 SEK

Bush Babies
Såld

Bush Babies

Slutpris
29,514,375 SEK

Ellsworth Kelly (1923-2015) Red White
Såld
Såld
Såld

Building 6-10

Slutpris
21,109,800 SEK

Såld

Stranger #86

Slutpris
20,069,775 SEK

Såld
Såld

Untitled

Slutpris
12,182,715 SEK