GUSTAV RUDBERG (1915-2001), färglitografi

Provtryck. Signerad Gustav Rudberg. Bildstorlek 48 x 67,5 cm.

Sålda föremål

Das Soldatenbad (Artillerymen)
Såld

Slutpris
201,320,304 SEK

Joseph de Montesquiou-Fezensac
Såld

Slutpris
186,840,427 SEK

Amityville
Såld

Amityville

Slutpris
106,166,829 SEK

Alberto Burri (1915-1995)
Såld

Alberto Burri (1915-1995)

Slutpris
50,246,201 SEK

Speak, Birdman
Såld

Speak, Birdman

Slutpris
59,257,869 SEK

Såld

Alberto Burri (1915-1995)

Slutpris
43,650,900 SEK

Såld

Hour, 2001 – Robert Ryman

Slutpris
38,459,745 SEK

Såld
Såld

Kniende Frau

Slutpris
25,244,595 SEK