händer - Jan Manker
händer - Jan Manker

händer - Jan Manker

2,200 SEK

Titel: händer Teknik: DIGITAL PRINTS Storlek: B55xH37 Upplaga: 30 ex Numrerad / Signerad Alltid fri frakt
2,200 SEK

Sålda föremål

Femme dans la nuit
Såld

Femme dans la nuit

Slutpris
206,946,990 SEK

Joseph de Montesquiou-Fezensac
Såld

Slutpris
186,840,427 SEK

Invisible Hand
Såld

Invisible Hand

Slutpris
42,727,412 SEK

"Hands Up!"
Såld

"Hands Up!"

Slutpris
44,741,754 SEK

Abstraktes Bild
Såld

Abstraktes Bild

Slutpris
42,473,590 SEK

The artist's right hand
Såld

The artist's right hand

Slutpris
30,434,508 SEK

Jan van de Cappelle (1625/6-1679)
Såld

Slutpris
35,542,320 SEK