KRISTIAN ROMARE. "Ungdomskärlek", olja på pannå, osignerad.

A tergo betitlad samt tillskrivning. Dukmått: 37 x 55 cm Rammått: 43 x 61 cm.

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Peter Paul Rubens
Såld

Peter Paul Rubens

Slutpris
16,600,000 SEK

Corteo
Såld

Corteo

Slutpris
18,211,275 SEK

Alfred Sisley, Le Parc
Såld

Alfred Sisley, Le Parc

Slutpris
14,100,000 SEK

Scandinavian Beauty
Såld

Scandinavian Beauty

Slutpris
12,168,771 SEK

Stormlandskap
Såld

Stormlandskap

Slutpris
14,262,500 SEK

Ivanov, Alexander Andreivich
Såld

Ivanov, Alexander Andreivich

Slutpris
13,400,000 SEK

Anders Zorn, Reflexer
Såld

Anders Zorn, Reflexer

Slutpris
12,000,000 SEK