JOSEF SCHIBLI. "Elfierat landskap", etsning, signerad.
Kort tid kvar!

48/75, ramstorlek 61 x 82 cm.

Sålda föremål

Såld
Messmer, Josef Anton
Såld

Messmer, Josef Anton

Slutpris
13,755,200 SEK

Homage to the Square: Light Inside
Såld
"Nez Long et Chaise Septembre"
Såld

Slutpris
12,345,269 SEK

Stormlandskap
Såld

Stormlandskap

Slutpris
14,262,500 SEK

Såld

Ivanov, Alexander Andreivich

Slutpris
13,400,000 SEK

Såld

"Le linge qui sèche"

Slutpris
10,872,269 SEK

Såld

Josef Albers (1888-1976)

Slutpris
10,603,889 SEK

Såld

"Packis i stranden"

Slutpris
8,400,000 SEK

Såld

Slutpris
6,400,000 SEK

Såld

Ivan Ivanovitch Shishkin

Slutpris
7,300,000 SEK