KANDELABRAR, 1 par, silver, Thailand, stämplade STERLING SILVER 925

För 3 ljus vardera. Bruksslitage, märken. Ena paret med tidigare lagad arm som är något lös. Repor. Höjd 27, längd 29 cm.
Visa bud Utrop
1,200 SEK