KÖKSBÄNK
KÖKSBÄNK

KÖKSBÄNK

5,500 SEK

MED BAKBORD, ALLMOGE, 1800-TAL H82XB168XD47CM
5,500 SEK

Sålda föremål

Köksskänk, 1900-talets början
Såld