KÖKSSKÅP
KÖKSSKÅP

KÖKSSKÅP

1,200 SEK

1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT H196XB119XD49CM
1,200 SEK

Sålda föremål

KÖKSSKÅP, 1900-tal.
Såld

KÖKSSKÅP, 1900-tal.

Slutpris
5,110 SEK

KÖKSSKÅP, tidigt 1900-tal.
Såld
KÖKSSKÅP
Såld

KÖKSSKÅP

Slutpris
4,100 SEK

Köksskåp
Såld

Köksskåp

Slutpris
4,100 SEK

Köksskåp. Tyskland, 1930-tal.
Såld