Lage Lindell
Lage Lindell

Lage Lindell

Visa bud Utrop
5,000 SEK

LAGE LINDELL, bok bestående av 22 bilder tryckta i silk-screen. Bok signerad Lage Lindell och numrerad 28/100 i blyerts
Visa bud Utrop
5,000 SEK

Sålda föremål

Maillardus, O.
Såld

Maillardus, O.

Slutpris
14,614,900 SEK

(Schnabel, J.G.).
Såld

(Schnabel, J.G.).

Slutpris
7,737,300 SEK

Gothaischer Hof Kalender
Såld

Gothaischer Hof Kalender

Slutpris
2,407,160 SEK

Musäus, J.K.A.
Såld

Musäus, J.K.A.

Slutpris
1,891,340 SEK

Fumo, B.
Såld

Fumo, B.

Slutpris
1,375,520 SEK

Münster, G.H.
Såld

Münster, G.H.

Slutpris
945,670 SEK

Såld

Faber, B.

Slutpris
773,730 SEK

Såld

Ringe, M. (Hrsg.).

Slutpris
429,850 SEK

Såld

Moeller-Bruck, A.

Slutpris
343,880 SEK

Såld

L'Huillier, A.

Slutpris
300,895 SEK