Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi

Visa bud Utrop
2,000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Dans le Jardin", signerade och numrerad L. Jirlow 48/380, 1975, tryckt av Fernand Mourlot, Paris. Utgiven av Edition Linnaeus, Stockholm, färglitografi, 46x55 cm
Visa bud Utrop
2,000 SEK

Sålda föremål

Fernand Léger, Femme à la fleur
Såld
Eric Hallström, Karlbergs ridbana
Såld
"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
988,600 SEK

"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
636,055 SEK

"Kontraster I"
Såld

"Kontraster I"

Slutpris
562,500 SEK

Cykeltur i Provence
Såld

Cykeltur i Provence

Slutpris
636,729 SEK

"REFLECTIONS ON CONVERSATIONS"
Såld
"Parisbild"
Såld

"Parisbild"

Slutpris
420,750 SEK

Lennart Rodhe
Såld

Lennart Rodhe

Slutpris
400,000 SEK

"Kontraster I"
Såld

"Kontraster I"

Slutpris
497,250 SEK