Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Lennart Jirlow

Visa bud Utrop
3,000 SEK

LENNART JIRLOW, Färglitografi, signerad o numrerad 91/310.
Visa bud Utrop
3,000 SEK

Sålda föremål

Eric Hallström, Karlbergs ridbana
Såld
"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
988,600 SEK

"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
636,055 SEK

"Kontraster I"
Såld

"Kontraster I"

Slutpris
562,500 SEK

Cykeltur i Provence
Såld

Cykeltur i Provence

Slutpris
636,729 SEK

Såld

"Parisbild"

Slutpris
420,750 SEK

Såld

Lennart Rodhe

Slutpris
400,000 SEK

Såld

"Kontraster I"

Slutpris
497,250 SEK

Såld
Såld

"I trädgården"

Slutpris
344,250 SEK