MATSALSBORD Danmark 1960-tal
MATSALSBORD Danmark 1960-tal

MATSALSBORD Danmark 1960-tal

Visa bud Utrop
2,700 SEK

MATSALSBORD Danmark 1960-tal, teak, H 73, Dia 125, utdragbart med stödben, 4 iläggsskivor 50 cm/st varav 1 med sarg, bruksslitage, skavmärken, iläggsskivans sarg med fanérbortfall.
Visa bud Utrop
2,700 SEK