Minnesbilder – grafisk portfölj av Madeleine Pyk - Madeleine Pyk

Information: Grafisk portfölj med tre litografier. Menton, Vaxholm, Portofino. Mått: 40,5 x 29 cm Upplaga: 275 ex numrerade 1/275 – 275/275. Signerad av konstnären. Pris: 7 500 kr Med ram: 9 500 kr
7,500 SEK

Sålda föremål

Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Madeleine II
Såld

Madeleine II

Slutpris
18,595,596 SEK

"Roddexercis" ("Rodd")
Såld

"Roddexercis" ("Rodd")

Slutpris
7,558,771 SEK

Såld

Slutpris
8,600,000 SEK

Madeleine Bretonne
Såld

Madeleine Bretonne

Slutpris
9,530,696 SEK

Marie Madeleine
Såld

Marie Madeleine

Slutpris
7,885,571 SEK

Såld

Slutpris
7,000,000 SEK

"Brun maskinist" (L'Operateur brun)
Såld