Modellbilar
Modellbilar

Modellbilar

Militärfordon, kanoner m.m. Bl.a. Jeep Tekno. Bruksslitage, skador.

Sålda föremål

Modellbilar
Såld

Modellbilar

Slutpris
12,500 SEK

Modellbilar
Såld

Modellbilar

Slutpris
12,500 SEK

Modellbilar
Såld

Modellbilar

Slutpris
8,600 SEK

Modellbilar 1:43
Såld

Modellbilar 1:43

Slutpris
9,200 SEK

Modellbilar i plast
Såld

Modellbilar i plast

Slutpris
7,000 SEK

Samling Modellbilar. 4 st, Tekno.
Såld
Modellbilar 63st, TinTin
Såld

Modellbilar 63st, TinTin

Slutpris
6,400 SEK

Märklin lok och vagnar
Såld

Märklin lok och vagnar

Slutpris
6,600 SEK

Tekno Modellbilar
Såld

Tekno Modellbilar

Slutpris
3,700 SEK

Modellbilar olika fabrikat
Såld
Modellbilar Tin Tin
Såld

Modellbilar Tin Tin

Slutpris
5,400 SEK