Mot Kastellholmen I - KG Nilson

3,500 SEK

Information: “Gestaltning av utsikten mot Kastellholmen med Katarinahissen i förgrunden” K G Nilson Mått: 61 x 72 cm Grafiskt blad Upplaga: 45 ex numrerade 1/45 – 45/45. Mått: 61 x 72 cm Grafiskt blad Upplaga: 45 ex numrerade 1/45 – 45/45. Mått: 61 x 72 cm Grafiskt blad Upplaga: 45 ex numrerade 1/45 – 45/45. Signerad av konstnären. Pris: 3500 kr Med ram: 4750 kr
3,500 SEK