Ed Finnell fotografi föreställande Elton John

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 4/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,8x50,8 cm
Visa bud Utrop
2,500 SEK