OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, olja på duk

Spelman. Duk med skador, missfärgningar, smuts. Ram med smärre färgbortfall. Ny spännram. 48x38 (62x51) cm.

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
09.01.63
Såld

09.01.63

Slutpris
77,102,025 SEK

No. 18 (Brown and Black on Plum)
Såld

Slutpris
64,451,980 SEK

Untitled
Såld

Untitled

Slutpris
71,105,595 SEK

Iris jaunes
Såld

Iris jaunes

Slutpris
59,624,369 SEK

Såld

Flags

Slutpris
50,315,876 SEK

Såld

Le Pin de Bertaud

Slutpris
35,920,625 SEK

Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Såld

Holy Mountain, I

Slutpris
29,819,055 SEK

Såld

18 Year Old on the Beach

Slutpris
27,620,415 SEK