OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. blomsterstilleben, Akvarell, signerad, 1943.

Blomstermotiv. Mått ca 65 x 52 cm inkl. ram. Med glas.

Sålda föremål

Cottonwood Tree in Spring
Såld

Cottonwood Tree in Spring

Slutpris
35,315,655 SEK

Såld
Femmes, oiseaux, étoiles
Såld

Femmes, oiseaux, étoiles

Slutpris
29,263,635 SEK

Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Såld

Camille CLAUDEL (1864-1943)

Slutpris
22,448,877 SEK

Såld
Såld

Reveil, Boulevard Clichy

Slutpris
15,290,000 SEK

Såld