OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tjäder, olja på pannå, signerad O Jern samt

46 x 55 cm.

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

"Paysage, Méditerranéen"
Såld

"Paysage, Méditerranéen"

Slutpris
16,093,439 SEK

Peter Paul Rubens
Såld

Peter Paul Rubens

Slutpris
16,600,000 SEK

Såld

Corteo

Slutpris
18,211,275 SEK

Såld

Alfred Sisley, Le Parc

Slutpris
14,100,000 SEK

Såld

Scandinavian Beauty

Slutpris
12,168,771 SEK

Såld

"Nez Long et Chaise Septembre"

Slutpris
12,345,269 SEK

Såld

Stormlandskap

Slutpris
14,262,500 SEK