OKÄND KONSTNÄR. Religöst motiv,  orientaliskt, akvarell på tyg, 1800-talet.

Totalmått inklusive ram 126,5 x 153 cm.
Visa bud Utrop
3,000 SEK

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
Wheels: Industrial New York
Såld

Wheels: Industrial New York

Slutpris
106,761,525 SEK

'Tygers at Play'
Såld

'Tygers at Play'

Slutpris
88,132,428 SEK

Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Peter Paul Rubens
Såld

Peter Paul Rubens

Slutpris
16,600,000 SEK

Corteo
Såld

Corteo

Slutpris
18,211,275 SEK

Alfred Sisley, Le Parc
Såld

Alfred Sisley, Le Parc

Slutpris
14,100,000 SEK

Reveil, Boulevard Clichy
Såld

Reveil, Boulevard Clichy

Slutpris
15,290,000 SEK