Oljemålning
Oljemålning

Oljemålning

400 SEK

Olja på pannå, okänd konstnär, motiv natur och hav Mått: 34 x 44,5 cm, små skador på ramen Mått utan ram: ca 23 x 34 cm OBS! Denna vara skickas
400 SEK

Sålda föremål

Ivanov, Alexander Andreivich
Såld

Ivanov, Alexander Andreivich

Slutpris
13,400,000 SEK

Venetianov, Aleksei
Såld

Venetianov, Aleksei

Slutpris
3,400,000 SEK

Sverchkov, Nikolai Egorovich
Såld

Sverchkov, Nikolai Egorovich

Slutpris
2,800,000 SEK

Aivazovsky, Ivan Constantinovich
Såld
Sverchkov, Nikolai Egorovich
Såld

Sverchkov, Nikolai Egorovich

Slutpris
2,400,000 SEK

Zukovski, Stanislav
Såld

Zukovski, Stanislav

Slutpris
2,200,000 SEK

Miasoedov, Grigori Grigorevich
Såld

Slutpris
2,500,000 SEK

Makovski, Alexander Vladimir
Såld

Makovski, Alexander Vladimir

Slutpris
1,600,000 SEK

Korovin, Constantin Alexeiev
Såld

Korovin, Constantin Alexeiev

Slutpris
1,480,000 SEK

Edelfelt, Albert
Såld

Edelfelt, Albert

Slutpris
1,300,000 SEK

Baertling, Olle
Såld

Baertling, Olle

Slutpris
980,000 SEK