OLLE NORDBERG. "Middagsrast", olja på duk, signerad och daterad -75.

81 x 65 cm.
Visa bud Utrop
2,000 SEK

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
Piscine de Medianoche (Paper Pool 30)
Såld
Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Såld

"Paysage, Méditerranéen"

Slutpris
16,093,439 SEK

Såld

Peter Paul Rubens

Slutpris
16,600,000 SEK

Såld

Corteo

Slutpris
18,211,275 SEK

Såld

Alfred Sisley, Le Parc

Slutpris
14,100,000 SEK