Ormens ägg - Ulrica Hydman-Vallien

2,500 SEK

Information: Mått: 45 x 34 cm Upplaga: 380 ex numrerade 1/380 – 380/380. Litografi Signerad av konstnären. Pris: 2500 kr Med ram: 3200 kr
2,500 SEK