Oskuldsfri - Ulrica Hydman-Vallien

1,500 SEK

Information: Mått: 34 x 30,5 cm Upplaga: 380 ex numrerade 1/380 – 380/380. Litografi Signerad av konstnären. Pris: 1500 kr Med ram: 2200 kr
1,500 SEK

Sålda föremål