Silver
Silver

Silver

tesil svenska importstämplar, bägare CGH Stockholm 1948, 3 fingerborgar , 12 kaffeskedar Gewe Malmö 1940-tal, sockertång CGH Stockholm 1926, medicinsked, 2 kaffeskedar, vikt 196 gram, längd -10,5