Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning

Björn Hallström oljemålning

Visa bud Utrop
1,500 SEK

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Väg mot havet, Hven", signerad Björn Hallström, olja på duk uppfordrad på pannå, ca 26x40 cm
Visa bud Utrop
1,500 SEK

Sålda föremål

Ivanov, Alexander Andreivich
Såld

Ivanov, Alexander Andreivich

Slutpris
13,400,000 SEK

Staffan Hallström, Ingens hundar I
Såld
Venetianov, Aleksei
Såld

Venetianov, Aleksei

Slutpris
3,400,000 SEK

Sverchkov, Nikolai Egorovich
Såld

Sverchkov, Nikolai Egorovich

Slutpris
2,800,000 SEK

Aivazovsky, Ivan Constantinovich
Såld
Sverchkov, Nikolai Egorovich
Såld

Sverchkov, Nikolai Egorovich

Slutpris
2,400,000 SEK

"Ingens hundar"
Såld

"Ingens hundar"

Slutpris
1,891,628 SEK

Zukovski, Stanislav
Såld

Zukovski, Stanislav

Slutpris
2,200,000 SEK

Miasoedov, Grigori Grigorevich
Såld

Slutpris
2,500,000 SEK

"Målning"
Såld

"Målning"

Slutpris
1,326,878 SEK

Eric Hallström, Karlbergs ridbana
Såld