Rummet - Marie-Louise Ekman
Rummet - Marie-Louise Ekman

Rummet - Marie-Louise Ekman

3,500 SEK

Information: Mått: 63x82 cm Teknik: Litografi Upplaga: 450 ex Teknik: Litografi Upplaga: 450 ex Numrerad och signerad av konstnären. Pris: 3500 kr Med ram: 4500 kr
3,500 SEK