Sam Uhrdin
Sam Uhrdin

Sam Uhrdin

Visa bud Utrop
3,000 SEK

SAM UHRDIN, olja på duk, signerad.
Visa bud Utrop
3,000 SEK

Sålda föremål

Untitled (After Sam)
Såld

Untitled (After Sam)

Slutpris
93,296,363 SEK

Untitled (After Sam)
Såld

Untitled (After Sam)

Slutpris
24,239,835 SEK

Sam Gilliam (b. 1933) Lady Day II
Såld

Slutpris
19,902,273 SEK

Sam Francis (1923-1994) Blue Balls VI
Såld
Blue Balls I, 1960 – Sam Francis
Såld
Uncle Sam (from Myths)
Såld

Uncle Sam (from Myths)

Slutpris
10,330,980 SEK

Såld

SAM FRANCIS (1923-1994)

Slutpris
6,622,668 SEK

Såld

Untitled

Slutpris
8,382,315 SEK

Såld

Untitled

Slutpris
7,338,420 SEK

Såld

For Fred

Slutpris
7,832,655 SEK