SÄNGBORD 2 st
SÄNGBORD 2 st

SÄNGBORD 2 st

SÄNGBORD 2 st, England, 1900-talets andra hälft, fanerade med idegran, H 61, B 40, D 35 (cm/st) lacksläpp, skavmärken.

Rustic Stool 2.4

Rustic Stool 2.4

15,118 SEK

Rustic Stool 2.3

Rustic Stool 2.3

15,118 SEK

Rustic Stool 2.1

Rustic Stool 2.1

15,118 SEK

Rustic Stool 2.5

Rustic Stool 2.5

15,118 SEK

Rustic Stool 2.2

15,118 SEK

Perception – Wall 2

27,739 SEK

“Bent” stool # 2

14,649 SEK