Sista gästen - Lennart Jirlow
Sista gästen - Lennart Jirlow

Sista gästen - Lennart Jirlow

7,000 SEK

Information: Litografi Mått: 47,5 x 65 cm Upplaga: 385 ex numrerad 1/385 – 385/385. Signerad av konstnären. Pris: 7000 kr Med ram: 8500 kr
7,000 SEK

Sålda föremål

Ola Billgren, Skymningstimme
Såld

Ola Billgren, Skymningstimme

Slutpris
2,000,000 SEK

Såld

Slutpris
2,000,000 SEK

Eric Hallström, Karlbergs ridbana
Såld
"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
988,600 SEK

"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
636,055 SEK

"En sista solglimt"
Såld

"En sista solglimt"

Slutpris
586,264 SEK

"Kontraster I"
Såld

"Kontraster I"

Slutpris
562,500 SEK

Cykeltur i Provence
Såld

Cykeltur i Provence

Slutpris
636,729 SEK

Ernst Billgren, Objudna gäster
Såld