SKÅP Barockstil
SKÅP Barockstil

SKÅP Barockstil

SKÅP Barockstil, 1800-talets andra hälft, bonad furu, H 162, B 96, D 57 (cm) slitage, skavmärken, liten håltagning i bakvägg.