Skedar silver
Skedar silver

Skedar silver

Visa bud Utrop
3,000 SEK

SKEDAR, 18 st, silver, modell Drottning Viktoria, CG Hallberg, 12 matskedar och 6 teskedar, daterade huvudsakligen 1900-talet första hälft, total vikt 562 g
Visa bud Utrop
3,000 SEK