SKÖLD
SKÖLD

SKÖLD

18,500 SEK

CITAK, NYA GUINEA SKÖLD PROVENIENS, MAGNUS ANDERSSON, HELSINGBORG LÄNGD 183CM BREDD 44CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
18,500 SEK

SKÖLD

SKÖLD

25,000 SEK

SKÖLD

SKÖLD

12,500 SEK

SKÖLD

SKÖLD

4,800 SEK

Sålda föremål

Afrikansk sköld
Såld

Afrikansk sköld

Slutpris
4,600 SEK

Afrikansk sköld
Såld

Afrikansk sköld

Slutpris
3,600 SEK

Masaivapen
Såld

Masaivapen

Slutpris
1,000 SEK

Sköld Papua
Såld

Sköld Papua

Slutpris
1,000 SEK

SKÖLD, Nya Guinea, 1900-tal.
Såld
Läderhud/ sköld ostafrika
Såld
SKÖLDAR, 2 st, Afrika.
Såld