SOLUR
SOLUR

SOLUR

Smide. 1900-talets första hälft. Höjd 75 cm. Sneda detaljer, rostangrepp, avbruten dekordetalj.

Sålda föremål

Solur. 1900-talets andra hälft.
Såld
Solur. Smide, 1900-tal.
Såld

Solur. Smide, 1900-tal.

Slutpris
2,600 SEK

SOLUR Smidesjärn. 1900-tal.
Såld
Solur, 1900-tal
Såld

Solur, 1900-tal

Slutpris
1,400 SEK

Såld

Solur smide samt koppar

Slutpris
1,600 SEK

Såld

Solur smide samt koppar

Slutpris
1,400 SEK

Såld