SPEGEL MED KONSOLBORD
SPEGEL MED KONSOLBORD

SPEGEL MED KONSOLBORD

2,800 SEK

FÖRGYLLD SPEGEL OCH KONSOLBORD MED MARMORSKIVA, ROKOKOSTIL, 1900-TAL SPEGEL: HÖJD 157CM BREDD 55CM KONSOLBORD: HÖJD 49CM BREDD 64CM DJUP 21CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
2,800 SEK