SPEGELSKÄNK 1800-talets andra hälft

SPEGELSKÄNK 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt, skuren dekor, dörrar med speglar, marmorskiva, H 100/158, B 122, D 44 (cm) slitage, nyckel saknas, 2 lås saknas, skavmärken, sprickor.