SPEGELSKÄNK
SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

1,550 SEK

VALNÖT, NYRENÄSSANS, 1800-TALETS FJÄRDE KVARTAL HÖJD 183CM (UTAN SPEGEL 109CM) BREDD 106CM DJUP 46CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
1,550 SEK

Spegelskänk

Spegelskänk

4,300 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

650 SEK

6846.SPEGELSKÄNK

6846.SPEGELSKÄNK

1,450 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

3,600 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

1,850 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

1,450 SEK

Spegelskänk

Spegelskänk

1,500 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

1,600 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

2,400 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

2,800 SEK

SPEGELSKÄNK

SPEGELSKÄNK

1,400 SEK

Spegelskänk

Spegelskänk

2,400 SEK

Sålda föremål

Spegelskänk
Såld

Spegelskänk

Slutpris
7,600 SEK

Spegelskänk, jugend
Såld

Spegelskänk, jugend

Slutpris
7,600 SEK

Spegelskänk
Såld

Spegelskänk

Slutpris
7,600 SEK

Spegelskänk
Såld

Spegelskänk

Slutpris
7,600 SEK

SPEGELSKÄNK, sent 1800-tal.
Såld
Spegelskänk
Såld

Spegelskänk

Slutpris
5,600 SEK

Spegelskänk, valnöt
Såld

Spegelskänk, valnöt

Slutpris
5,600 SEK

Spegelskänk
Såld

Spegelskänk

Slutpris
4,300 SEK