Spegling V - Lars Jonsson
Spegling V - Lars Jonsson

Spegling V - Lars Jonsson

5,000 SEK

Titel: Spegling V Teknik: Litografi Storlek: B40xH60 Upplaga: EA Numrerad / Signerad Alltid fri frakt
5,000 SEK

Sålda föremål

Untitled V
Såld

Untitled V

Slutpris
160,041,860 SEK

Onement V
Såld

Onement V

Slutpris
151,464,603 SEK

Untitled [Bacchus 1st Version V]
Såld

Slutpris
123,513,320 SEK

Femme de Venise V
Såld

Femme de Venise V

Slutpris
57,172,445 SEK

Untitled V
Såld

Untitled V

Slutpris
57,146,603 SEK

Vasudev S. Gaitonde 1924 2001 Untitled
Såld
Fritz, Max
Såld

Fritz, Max

Slutpris
15,474,600 SEK

La Peintre et son modele, 26 March 1965
Såld
Drawing for Kiss V
Såld

Drawing for Kiss V

Slutpris
12,632,970 SEK

Willem de kooning (1904-1997) untitled v
Såld