Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans

Spelbord Nyrenässans

Visa bud Utrop
2,000 SEK

SPELBORD, fanerat i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben med kannelyr, invändig spelinredning, marker medföljer, höjd ca 79, 89x44 cm
Visa bud Utrop
2,000 SEK

Sålda föremål