SPJUT
SPJUT

SPJUT

3,000 SEK

ASMAT KASUARINA, NYA GUINEA SPJUT I HARDWOOD, SPETS FRÅN KASUARSTRUTS SKUREN DEKOR, MED VÄXTFIBER OCH FRÖN FRÅN "JOBS TÅRAR" FÖR KRIG OCH FÖRSVAR PROVENIENS, MAGNUS ANDERSSON, HELSINGBORG LÄNGD 285CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
3,000 SEK

SPJUT

SPJUT

1,850 SEK

SPJUT

SPJUT

18,500 SEK

SPJUT

SPJUT

1,850 SEK

SPJUT

SPJUT

1,850 SEK

SPJUT

SPJUT

1,850 SEK

Sålda föremål

Spjut
Såld

Spjut

Slutpris
3,700 SEK

Spjut. 3 st.
Såld

Spjut. 3 st.

Slutpris
3,666 SEK

Spjut
Såld

Spjut

Slutpris
3,200 SEK

SPJUT, Orientaliskt.
Såld

SPJUT, Orientaliskt.

Slutpris
3,000 SEK

Spjut. Trol Japan, 1800/1900-tal.
Såld
Spjut
Såld

Spjut

Slutpris
3,400 SEK