Badare - Sonja Hesslow
Badare - Sonja Hesslow

Badare - Sonja Hesslow

4,500 SEK

TITEL: U.T TEKNIK: FOTO STORLEK: B42XH60 UPPLAGA:  50 EX NUMRERAD/ SIGNERAD ALLTID FRI FRAKT
4,500 SEK

Sålda föremål

Four Red Horizontals (to Sonja)
Såld

Slutpris
11,017,164 SEK

Sitzender weiblicher Akt, Sonja
Såld

Slutpris
2,095,829 SEK

"Badare"
Såld

"Badare"

Slutpris
510,000 SEK

Hermann Max Pechstein - Sonja
Såld
Sonja Eisenberg (b. 1926)
Såld

Sonja Eisenberg (b. 1926)

Slutpris
105,825 SEK

Sonja Sekula (1918-1963)
Såld

Sonja Sekula (1918-1963)

Slutpris
66,056 SEK

ENRIC TORRES Red Sonja
Såld

ENRIC TORRES Red Sonja

Slutpris
35,504 SEK

Sonja Ferlov Mancoba
Såld

Sonja Ferlov Mancoba

Slutpris
38,000 SEK