The Duck – Family III - Annethe H Østensen

Titel: The Duck – Family III Teknik: Handkolorerad giclée Storlek: B82xH56 Upplaga: 50 ex Numrerad / Signerad Alltid fri frakt
4,500 SEK

Sålda föremål

WEIDENDE PFERDE III (GRAZING HORSES III)
Såld
Jesuiten III (Jesuits III)
Såld

Jesuiten III (Jesuits III)

Slutpris
156,255,360 SEK

Le Grand cirque
Såld

Le Grand cirque

Slutpris
134,252,682 SEK

Head III
Såld

Head III

Slutpris
104,926,240 SEK

Untitled III
Såld

Untitled III

Slutpris
108,803,025 SEK

Bloodline: Big Family No.3
Såld

Bloodline: Big Family No.3

Slutpris
78,562,800 SEK

Sailboats III
Såld

Sailboats III

Slutpris
79,782,923 SEK

Montauk III
Såld

Montauk III

Slutpris
66,643,725 SEK