Tiden för lycka - Emilia Snövit Kikic

2,800 SEK

Titel: Tiden för lycka Teknik: Blandteknik Storlek: B60xH61 Upplaga: 80 Numrerad / Signerad Alltid fri frakt
2,800 SEK

Sålda föremål

Green Tide
Såld

Green Tide

Slutpris
27,008,375 SEK

Royal Tide II
Såld

Royal Tide II

Slutpris
2,347,402 SEK

Tide Ledge
Såld

Tide Ledge

Slutpris
2,794,880 SEK

Kenneth noland (b. 1924) tide
Såld

Kenneth noland (b. 1924) tide

Slutpris
3,036,558 SEK

Low Tide [Figures and Rocks]
Såld

Low Tide [Figures and Rocks]

Slutpris
1,921,948 SEK

Ships moored at low Tide
Såld

Ships moored at low Tide

Slutpris
2,215,744 SEK

Stroke of High Tide II
Såld

Stroke of High Tide II

Slutpris
1,633,723 SEK

Wounded Tide
Såld

Wounded Tide

Slutpris
1,620,480 SEK