TRÅG
TRÅG

TRÅG

460 SEK

TRÄ, ALLMOGE, 18/1900-TAL LÄNGD 56CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
460 SEK

Sålda föremål

Pottskåp. Allmoge, 1700/1800-tal.
Såld
Pottskåp. Allmoge, 1700-tal.
Såld
Tråg
Såld

Tråg

Slutpris
5,200 SEK

Såld

Tråg Birgit Norén

Slutpris
4,200 SEK

Såld

Skänk. 1800-talets mitt.

Slutpris
2,600 SEK

Såld

Tråg. Allmoge, 1800-tal.

Slutpris
2,220 SEK