TRÄSTEGE
TRÄSTEGE

TRÄSTEGE

800 SEK

H143XB52XD78CM
800 SEK

TRÄSTEGE

TRÄSTEGE

1,300 SEK

TRÄSTEGE

TRÄSTEGE

800 SEK

TRÄSTEGE.

TRÄSTEGE.

Visa bud Utrop
500 SEK

Sålda föremål

Trästege
Såld

Trästege

Slutpris
1,300 SEK

Trästege
Såld

Trästege

Slutpris
700 SEK

Trästege. 1900-tal.
Såld

Trästege. 1900-tal.

Slutpris
570 SEK

Utfällbar trästege
Såld

Utfällbar trästege

Slutpris
550 SEK

Äldre trästege
Såld

Äldre trästege

Slutpris
550 SEK

Trästege
Såld

Trästege

Slutpris
750 SEK

Trästege
Såld

Trästege

Slutpris
550 SEK

Trästege
Såld

Trästege

Slutpris
700 SEK

Äldre trästege/piedistal
Såld
Äldre trästege
Såld

Äldre trästege

Slutpris
500 SEK

TRÄSTEGE, 1900-talets mitt.
Såld