Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur

Uno Aro skulptur

Visa bud Utrop
2,125 SEK

UNO ARO (1899-1963) Knivjunkkare, stämpelsignerad samt daterad -57, bronsskulptur, höjd ca 30 cm
Visa bud Utrop
2,125 SEK

Sålda föremål

J.N. Byström skulptur Diana
Såld

J.N. Byström skulptur Diana

Slutpris
650,000 SEK

Christian Berg
Såld

Christian Berg

Slutpris
660,000 SEK

Såld

"Madrass skulptur"

Slutpris
395,250 SEK

Såld
Såld

Christian Berg

Slutpris
400,000 SEK

Såld