UNTITLED (GREEN FACE) – ur portföljen Faces av Bjarne Melgaard - Bjarne

Information: Mått: 75 x 62 cm Teknik: Litografi Upplaga: 150 ex Produktion: Hedenius Stockholm AB, 2016 Signerade av konstnären. Mått: 75 x 62 cm Teknik: Litografi Upplaga: 150 ex Produktion: Hedenius Stockholm AB, 2016 Signerade av konstnären. Mått: 75 x 62 cm Teknik: Litografi Upplaga: 150 ex Produktion: Hedenius Stockholm AB, 2016 Signerade av konstnären. Mått: 75 x 62 cm Teknik: Litografi Upplaga: 150 ex Produktion: Hedenius Stockholm AB, 2016 Signerade av konstnären. Mått: 75 x 62 cm Teknik: Litografi Upplaga: 150 ex Produktion: Hedenius Stockholm AB, 2016 Signerade av konstnären. Pris: 12 500 kr Pris med ram: 13 900 kr
12,500 SEK

Sålda föremål

Untitled
Såld

Untitled

Slutpris
976,930,475 SEK

Nude, Green Leaves and Bust
Såld

Nude, Green Leaves and Bust

Slutpris
770,187,923 SEK

Green Car Crash (Green Burning Car I)
Såld
Untitled (New York City)
Såld

Untitled (New York City)

Slutpris
602,185,140 SEK

Untitled
Såld

Untitled

Slutpris
514,311,345 SEK

Untitled XXV
Såld

Untitled XXV

Slutpris
599,335,290 SEK

Untitled
Såld

Untitled

Slutpris
430,923,725 SEK

Jean-Michel Basquiat - Untitled
Såld

Slutpris
460,342,260 SEK

Untitled (Yellow and Blue)
Såld

Untitled (Yellow and Blue)

Slutpris
388,414,900 SEK

Cy Twombly (1928-2011) Untitled
Såld

Slutpris
388,821,188 SEK

No. 11 (Untitled)
Såld

No. 11 (Untitled)

Slutpris
297,340,420 SEK