Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal

Visa bud Utrop
2,000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, europeisk montering i förgylld brons, dekorerad med ridande följe, höjd ca 47 cm PROVENIENS: Stopalo
Visa bud Utrop
2,000 SEK