Vas Kina tidigt 1900-tal
Vas Kina tidigt 1900-tal

Vas Kina tidigt 1900-tal

polykrom emaljdekor i famille rose färger av antikviteter och skrivtecken (mynningsnagg, mynningskantens utsida slipad och retuscherad med guldbrons)

CHINE, vers 1900
Ny!

CHINE, vers 1900

Visa bud Utrop
19,147 SEK

JAPON, vers 1900
Ny!
JAPON, vers 1900
Ny!
JAPON, vers 1900
Ny!
JAPON, vers 1900
Ny!
JAPON, vers 1900
Ny!
Ny!
Ny!
Ny!
Ny!
Ny!
Ny!