VASER, 2 st, båda troligen Vicke Lindstrand för Kosta
Kort tid kvar!

Ena signerad "Kosta" samt gåvogravyr, andra signerad "Kosta 41825" V. Lindstrand. Överlag gott skick med smärre bruksslitage samt smärre beläggningar. Höjd 15-23 cm.

Sålda föremål

GALLE
Såld

GALLE

Slutpris
2,654,530 SEK

FRITZ ALBERT; TECO; Rare,...
Såld

FRITZ ALBERT; TECO; Rare,...

Slutpris
1,371,688 SEK

Frankreich Rotwein u. Champagner
Såld
Såld

Slutpris
1,066,902 SEK

LALIQUE Rare "Cluny" vase
Såld

LALIQUE Rare "Cluny" vase

Slutpris
1,047,875 SEK

Såld
Såld

Fulvio Bianconi

Slutpris
820,000 SEK